Zalety paneli fotowoltaicznych LG

Zalety paneli fotowoltaicznych LG

Na zakup paneli fotowoltaicznych decyduje się coraz więcej osób. Nic w tym dziwnego, w końcu własna instalacja fotowoltaiczna to ekonomia i ekologia w jednym. Ale, zanim zaczniemy cieszyć się instalacją, musimy wybrać odpowiednie komponenty, w tym panele. Do wyboru mamy panele różnych producentów, w tym LG, na którym dziś się skupimy. Jakie są zalety paneli fotowoltaicznych LG?

Panele LG- zalety

LG – zaufana marka

Już na początku warto zaznaczyć, że LG to marka ciesząca się zaufaniem, działająca na rynku od ponad 60 lat, stabilna finansowo. Zaangażowanie, badania z zakresu energii słonecznej prowadzone od 1985 roku, pełne wsparcie kompetentnych osób sprawiają, że panele słoneczne LG zostały już docenione przez wiele osób.

Gwarancja jakości na panele LG

Gdy już zdecydujemy się na zakup paneli fotowoltaicznych, zadbajmy o to, by były to panele wysokiej jakości. LG cały czas koncentruje się na zapewnianiu klientom jak najlepszych rozwiązań, prowadzi liczne testy modułów, korzysta z innowacyjnych rozwiązań. Na panele udzielana jest gwarancja jakości – nawet do 25 lat.

Panele LG – ponadprzeciętna wydajność

Omawiana dziś marka koncentruje się na tym, by panele fotowoltaiczne wyróżniały się wydajnością energetyczną i wysoką mocą. Mniejsza liczba paneli fotowoltaicznych wysokiej jakości produkuje taką samą ilość energii co panele o niższej wydajności. Co więcej, takie moduły zajmują mniej miejsca na dachu.

Odporność na uszkodzenia, trwałość modułów fotowoltaicznych LG

Panele LG są też trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, na przykład takich, jak silny wiatr, mróz.

Estetyka modułów fotowoltaicznych

Bezawaryjne działanie, wieloletnia gwarancja to nie wszystko. Kolejną zaletą paneli fotowoltaicznych LG jest ich estetyka, nowoczesny design.

Mniejsza degradacja

LG Electronics to także mniejsza degradacja. Co to oznacza? Wiele modeli paneli fotowoltaicznych z roku na rok produkuje mniej energii słonecznej. Panele LG – LG NeON® 2 oraz NeON® R przez cały czas produkują energię wynoszącą ponad 90% początkowej wydajności.

Duży wybór paneli fotowoltaicznych

LG proponuje swoim klientom panele słoneczne o różnych parametrach, w różnych cenach. Dzięki temu można znaleźć moduły, które będą dopasowane do naszych potrzeb i możliwości.

Jak widać, panele fotowoltaiczne LG wyróżniają się wieloma zaletami. Jest to więc rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat paneli wspomnianej marki? Skontaktuj się z nim. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na każde z pytań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *