MONTAŻ INSTALACJI TELETECHNICZNYCH

Uzupełnieniem instalacji elektrycznych są instalacje teletechniczne inaczej niskoprądowe. Podchodząc zatem kompleksowo do realizacji zleceń oferujemy montaż instalacji teletechnicznych, które zapewnią użytkownikowi przede wszystkim bezpieczeństwo i podniosą standard budynku.

Instalacje teletechniczne wykorzystywane są również często do automatyzacji sterowania instalacją elektryczną.

instalacja teletechniczna
instalacja teletechniczna - montaż

Projektujemy, wykonujemy oraz serwisujemy:

  1. systemy sygnalizacji pożaru i przewietrzania pożarowego
  2. system kontroli dostępu,
  3. sygnalizacja włamania i napadu,
  4. dźwiękowy system ostrzegawczy
  5. rejestracja czasu pracy,
  6. instalacje BMS; inteligentny dom,
  7. systemy monitoringu wizyjnego,
  8. sieci LAN.

Instalacje teletechniczne – dlaczego warto?

Instalacje teletechniczne odpowiadają za przesył sygnału niskoprądowego. Dzięki tej właściwości działają media (telewizja, radio), systemy kontroli dostępu itd. W ostatnich latach można zaobserwować wzrost popularności instalacji teletechnicznych – na zainteresowanie nimi wpływają przede wszystkim coraz szersze możliwości ich zastosowania w codziennym życiu bądź biznesie. I tak, dzięki instalacjom teletechnicznym możliwe jest np. zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w budynku (kamery przemysłowe, systemy sygnalizacji pożaru) czy łatwiejsze zarządzanie przedsiębiorstwem dzięki systemowi RCP (rejestracji czasu pracy).

Instalacje teletechniczne – jak wybrać wykonawcę?

Obecnie, na rynku działa wiele firm, które oferują wykonanie instalacji teletechnicznych dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Ważne jest jednak, by wybór fachowców był przemyślany i poprzedzony researchem informacji znajdujących się w internecie (cenne są np. opinie użytkowników na forach internetowych). Jest to ważne, bowiem wybór dostawcy świadczącego usługi wadliwe i niskiej jakości może – w skrajnych przypadkach – zagrozić bezpieczeństwu klienta oraz jego domowników lub współpracowników.

Swoje usługi oferujemy mieszkańcom województwa pomorskiego, w tym takich miejscowości jak na przykład Gdańsk, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Tczew, Starogard Gdański i innych.