Instalacje teletechniczne to systemy przesyłające sygnały niskoprądowe. Są uzupełnieniem instalacji elektrycznych. Mogą być wykorzystywane do transmisji danych, zabezpieczenia obiektu budowlanego przed włamaniami czy aktami wandalizmu oraz automatyzacji sterowania instalacją elektryczną. W skład instalacji teletechnicznych wchodzą również systemy zarządzania budynkiem czy instalacje sieci komputerowej. Od wielu lat zajmujemy się montażem systemów teletechnicznych na terenie Malborka i okolicznych miejscowości. Nasze usługi kierujemy zarówno do firm i instytucji publicznych, jak i do klientów prywatnych.

Zalety montażu instalacji teletechnicznych

W ramach instalacji teletechnicznych obsługiwana jest m.in. radiofonia, telewizja, systemy alarmowe. Dzięki ww. instalacji możliwa jest skuteczna ochrona obiektu przed niepowołanymi osobami poprzez montaż monitoringu. Bezpieczeństwo budynku oraz osób znajdujących się w nim zwiększa również system sygnalizacji pożaru i system alarmowy ostrzegający w krytycznych sytuacjach o niebezpieczeństwie.

Intek-Tech – montaż instalacji teletechnicznych w Malborku

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się wykonywaniem projektów, instalacją i serwisem systemów teletechnicznych. Posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Ponadto dysponujemy odpowiednimi uprawnieniami budowlanymi.

W ramach usługi montażu instalacji teletechnicznej wykonujemy:

  • dźwiękowy system ostrzegawczy,
  • sygnalizację włamania i napadu,
  • systemy sygnalizacji pożaru,
  • system kontroli dostępu,
  • systemy monitoringu wizyjnego,
  • instalację inteligentny dom,
  • system rejestracji czasu pracy.

Zapraszamy wszystkich klientów z Malborka do zapoznania się z naszą usługą projektowania i montażu instalacji teletechnicznych.

instalacja elektryczna