Intek-Tech – projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne w obiektach mieszkalnych, biurach oraz obiektach przemysłowych na terenie Nowego Dworu Gdańskiego i okolic. Montaż instalacji elektrycznej powinien być realizowany przez fachową firmę dysponującą odpowiednim sprzętem i doświadczeniem – dlatego świadczone usługi zawsze realizujemy z dbałością o detale. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane modernizacją, naprawą lub też montażem nowej instalacji elektrycznej. Na wszystkie realizowane prace udzielamy 5-letniej gwarancji!

Nowa instalacja elektryczna w mieszkaniu, biurze i zakładzie przemysłowym

Montujemy między innymi:

  • wewnętrzne instalacje elektryczne,
  • zewnętrzne instalacje elektryczne.

Pierwszym krokiem w wykonaniu instalacji elektrycznej jest opracowanie projektu uwzględniającego bezpieczeństwo i wygodę mieszkańców lub pracowników danego obiektu. Kiedy schemat instalacji elektrycznej jest już opracowany, przechodzimy do etapu drugiego, jakim jest wykonanie i montaż instalacji elektrycznej. Każdą wykonywaną przez nas instalację elektryczną realizujemy przy wykorzystaniu wysokiej klasy homologowanych materiałów.

Modernizacja instalacji elektrycznej – Nowy Dwór Gdański

Częste uszkodzenia elektrycznych sprzętów domowych, zwarcia i wybijające korki świadczą zazwyczaj o wadliwości instalacji elektrycznej. W takim wypadku konieczny jest fachowy serwis polegający na wymianie części komponentów lub pełnej modernizacji instalacji w budynku. Wymiana instalacji elektrycznej na nową wpływa na bezpieczeństwo i komfort mieszkańców oraz podnosi standard danego obiektu budowlanego.