INSTALACJE DOMOFONOWE I VIDEODOMOFONOWE

System domofonowy to podstawowe zabezpieczenie mieszkań i domów, jak również komfort dla mieszkańców. Elektroniczny domofon, wideodomofon czy bramofon zapewnia dwukierunkową komunikację między osobą wchodzącą do obiektu i osobą odwiedzaną.

W nowoczesnych systemach domofonowych możemy praktycznie bez ograniczeń konfigurować sprzęt, dzięki czemu każdy z naszych klientów może spełnić swoje oczekiwania. Dlatego też możemy je wykorzystać w budynkach administracyjnych, użyteczności publicznej, blokach mieszkalnych, domach jednorodzinnych i innych obiektach.

Na życzenie klienta możemy zmodyfikować standardowy zestaw montując np. uruchomienie elektrozaczepu pilotem lub za pomocą specjalnego zamka szyfrowego, który będzie uruchamiany kodem PIN albo specjalnym breloczkiem zbliżeniowym, dodatkowe kamery i inne udogodnienia.

Posiadamy duże doświadczenie w montażu tego typu urządzeń zarówno w domach jednorodzinnych jak i blokach mieszkalnych. Montujemy domofony i wideofony jedno oraz wieloabonamentowe.

Instalacje elektryczne zakres usług:

  1. Montaż i konserwacja instalacji domofonowej z montażem osprzętu w każdego typu obiektach budowlanych
  2. Rozbudowa i modernizacja istniejących instalacji domofonowych i wideo domofonowych
  3. Zgodnie z życzeniem inwestora rozmieścimy na poszczególnych piętrach lub w poszczególnych pomieszczeniach dowolną liczbę unifonów i monitorów

Instalujemy urządzenia i materiały firm BPT, Miwi-Urmet, Cyfral, Laskomex, Kenwei kierując ofertę do osób prywatnych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości.

Wszystkie domofony i wideodomofony instalujemy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły co zapewnia długoletnią pracę urządzeń