Fotowoltaika Gdańsk – zacznij produkować własny prąd!

Systemy fotowoltaiczne są coraz popularniejszą alternatywą dla tradycyjnego pozyskiwania prądu od dostawcy. Obecnie można je montować bez problemu zarówno w obrębie przestrzeni otwartych, np. poza miastem, jak i wokół aglomeracji miejskich. Panele fotowoltaiczne stawia się zarówno na gruncie, jak i na dachu. Wszystko zależy jednak od dostępnego miejsca na danej posesji.

Instalacje fotowoltaiczne Gdańsk – dlaczego warto skorzystać z fotowoltaiki?

Dzięki fotowoltaice można obniżyć rachunki za prąd. Wytworzona energia może być używana do zasilania różnych urządzeń elektrycznych. Jej nadmiar oddawany jest do sieci elektrycznej, a potem odbierany wtedy, gdy pojawi się taka potrzeba.

Instalacja fotowoltaiczna to rodzaj instalacji, na którą składają się panele fotowoltaiczne podłączone do inwertera (falownika). W skład instalacji PV wchodzi także specjalny licznik dwukierunkowy, który służy do przeliczania wytwarzanej energii elektrycznej przesyłanej do sieci.

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne pozwalają także na śledzenie produkcji prądu na bieżąco za pośrednictwem aplikacji mobilnych lub na komputerze.

Energooszczędne instalacje fotowoltaiczne Gdańsk – zacznij płacić za prąd jeszcze mniej!

Fotowoltaika Gdańsk – dla klientów indywidualnych i firm

Dzięki fotowoltaice zyskać może każdy – zarówno klienci indywidualni wykorzystujący ją do zasilania w domu, jak również firmy, dla których może być to przyszłościowa inwestycja biznesowa.

Kompleksowa fotowoltaika dla firm Gdańsk – zainwestuj w nowoczesną instalację fotowoltaiczną!

Realizacją instalacji fotowoltaicznych zajmują się obecnie specjalistyczne firmy w branży odnawialnych źródeł energii (OZE). Zapewniają kompleksową obsługę – od przygotowania projektu aż do fachowego montażu paneli, a także pomagają w pozyskaniu dofinansowania na wykonanie instalacji.

Zainwestuj w nowoczesną instalację fotowoltaiczną – fotowoltaika Gdańsk – zacznij produkować prąd i oszczędzaj!

Projektowanie i montaż fotowoltaiki w Gdańsku

Firma INTEK-TECH zajmuje się projektowaniem i montażem fotowoltaiki od 2014 roku. Dysponujemy zatem niezbędną wiedzą, która pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Każdorazowo, podczas podejmowanej z klientem współpracy sprawdzamy i określamy miejsce montażu paneli. Na podstawie tej wiedzy jesteśmy w stanie wybrać odpowiednią moc paneli fotowoltaicznych. Następnie dobieramy odpowiednie komponenty. Nasze usługi świadczymy na terenie Gdańska i najbliższych okolic tego miasta.

Wysokojakościowe panele fotowoltaiczne i falowniki

Podczas montażu systemu fotowoltaicznego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów od polecanych i renomowanych producentów. Spośród wielu dostępnych firm sprzedających panele PV, najczęściej decydujemy się na produkty LG oraz Q-Cells. W przypadku falowników stawiamy na inwertery SolarEdge i SMA. Warto również podkreślić, że należymy do wąskiego grona certyfikowanych instalatorów LG PRO oraz Q-Cells na rynku polskim.

Dbamy nie tylko o to, by cały system PV był jak najbardziej wydajny, ale również o to, aby spełniał wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.