TV/SAT

Instalujemy domowe instalacje TV oparte o multiswitche i splitery, montujemy anteny TV-SAT oraz DVB-T jak i całe systemy anten.

Dzięki zastosowaniu w domu instalacji opartej o multiswich możliwa jest redystrybucja sygnału satelitarnego oraz naziemnego na kilka odbiorników przy wykorzystaniu jednej anteny. Multiswich sumuje sygnał telewizji satelitarnej, naziemnej i radia, jak również pozwala wymodulować sygnał audio i wideo z dowolnego źródła np. kamer przemysłowych. Natomiast dzięki wykorzystaniu splitera można zapewnić odbiór kompletu kanałów TV i oglądanie ich niezależnie na kilku odbiornikach telewizyjnych w ramach jednego abonamentu.

Zakres usług:

  1. Montaż i ustawienie anten satelitarnych: Telewizja NC, Cyfrowy Polsat, TP S.A. – Videostrada Livebox, telewizja na kartę, FTA niekodowane
  2. Modernizacja i serwis instalacji antenowych
  3. Specjalnie dla domów jednorodzinnych, hoteli, pensjonatów, domów wypoczynkowych, szkół oraz szpitali – nowoczesne instalacje multiswich
  4. Instalacje wielokonwerterowe
  5. Splitery do płatnej telewizji cyfrowej, przewodowe i bezprzewodowe
  6. Montaż i programowanie telewizorów LCD oraz plazma
  7. Centralny magazyn multimediów

DYSPONUJEMY CYFROWYMI MIERNIKAMI POMIARU, JAKOŚCI I MOCY ZASIĘGU, DZIEKI TEMU RAZ USTAWIONA ANTENA NIE WY

Nasze instalacje są niezawodne i funkcjonalne ale również elastyczne. Wykonany przez nas szkielet instalacji jest uniwersalny i umożliwia podłączenie do niego coraz to nowocześniejszych urządzeń bez zasadniczej ingerencji w jego strukturę.

Instalacja daje możliwość podłączenie sygnałów telewizji naziemnej, telewizji satelitarnej, telewizji kablowej oraz w razie potrzeby innych sygnałów wizji jak np. sygnałów z kamer telewizji dozorowej. Wymaganie aby instalacja antenowa była niezawodna i elastyczna wiąże się z koniecznością zastosowania materiałów wysokiej jakości o sprawdzonych, określonych parametrach.