Panele LG Electronics

Na inwestycję w panele fotowoltaiczne decyduje się coraz więcej osób. I słusznie. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Aby jednak instalacja działała bezawaryjnie przez długi czas i umożliwia redukcję kosztów korzystania z energii elektrycznej, panele muszą wyróżniać się jak najwyższą jakością. Wszystkim zainteresowanym polecamy moduły słoneczne LG Electronics. Poniżej najistotniejsze informacje na ten temat. 

Kilka słów o LG Electronics 

LG Electronics to producent, który w branży elektrycznej działa od ponad 60 lat. To marka ciesząca się zaufaniem wielu klientów, korzystająca z nowoczesnych technologii, dbająca o najdrobniejszy szczegół.

W ofercie LG Electronics dostępne są moduły przeznaczone do użytku prywatnego, publicznego, komercyjnego. Wybierać możemy między modelami o różnych parametrach. Moduły słoneczne z logo LG Electronic objęte są aż 25-letnią gwarancją jakości. Gwarancja dotyczy zarówno samego produktu, jak i jego działania. 

LG Electronics ‒ dlaczego warto?

Jakimi zaletami wyróżniają się omawiane dziś panele słoneczne? 

  1. Wydajność ‒ panele wyróżniają się ponadprzeciętną wydajnością. Aby wyprodukować daną ilość energii, potrzebna jest mniejsza liczba modułów niż w przypadku standardowych rozwiązań.  
  2. Niska degradacja ‒ warto wiedzieć, że większość paneli słonecznych co roku ulega degradacji i wraz z upływem czasu produkuje coraz mniej energii. Jak wygląda ta kwestia w przypadku LG Electronics? Panele LG NeON® 2 oraz NeON® R nawet po 25 latach nadal produkują energię na poziomie równym 90% początkowej wydajności.
  3. Gwarancja jakości ‒ jak już wspominaliśmy powyżej, producent udziela aż 25-letniej gwarancji na swoje produkty. 
  4. Odporność na działanie czynników atmosferycznych ‒ panele słoneczne LG Electronics wyróżniają się trwałą, solidną konstrukcją, są odporne na działanie czynników atmosferycznych, na przykład silnego wiatru. 
  5. Nowoczesny design ‒ kolejną zaletą paneli jest nowoczesny, elegancki design. 

Wspomniane zalety to gwarancja redukcji rachunków za energię elektryczną, niezależność elektryczna, a także wzrost wartości nieruchomości. 

Panele słoneczne z LG Electronics to doskonałe rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających klientów. Panele działają wydajnie, są odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, prezentują się bardzo elegancko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *