Planując montaż nowej instalacji elektrycznej w budynku, należy pamiętać o tym, że składa się ona również z części oświetleniowej. Lampy, kable, włączniki i inne elementy muszą zostać rozlokowane w taki sposób, aby spełniały funkcję praktyczną, a także estetyczną. Dobrze zaprojektowana instalacja oświetleniowa powinna zostać dostosowana do sposobu użytkowania. Jej montaż może zatem różnić się nieco w zależności od rodzaju budynku. 

Nasza firma INTEK-TECH zajmuje się projektowaniem oraz montowaniem nowoczesnych instalacji oświetleniowych LED zarówno w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, jak i przedsiębiorstwach. Działamy na terenie Tczewa i najbliższych okolic tego miasta. 

Przygotowanie projektu i montaż 

Kluczową rolę w montażu instalacji oświetleniowej odgrywa dobrze sporządzony projekt. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobytej na przestrzeni lat wiedzy jesteśmy w stanie przygotować w pełni spersonalizowaną, a także nietypową wizualizację instalacji oświetleniowej dla danego budynku. Ponadto, pomagamy w wyborze odpowiednich elementów oświetlenia, a także doradzamy najlepsze rozwiązania.

W ramach usług zajmujemy się także montowaniem oświetlenia RGB, ewakuacyjnego, awaryjnego, opraw oświetleniowych, wykonujemy również dokumentację powykonawczą. 

Pomiary natężenia oświetlenia

Po prawidłowo przeprowadzonym montażu, do naszych zadań należy także wykonanie pomiarów natężenia oświetlenia, w tym ogólnego, stanowisk pracy oraz awaryjnego. Czynności te są niezwykle istotne, muszą zostać przeprowadzone z uwzględnieniem przepisów BHP.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.