Odpowiednio zaprojektowana, a także zamontowana instalacja oświetleniowa wpływa nie tylko na bezpieczeństwo domowników i pracowników, ale znacząco podwyższa komfort pracy czy przebywania w danym budynku. Poszczególne elementy systemu: lampy, kable, akcesoria, muszą zostać w prawidłowy i przemyślany sposób rozlokowane oraz zamontowane tak, aby spełniały funkcję praktyczną i zarazem estetyczną.

Warto wiedzieć, że prawidłowo zamontowana instalacja oświetleniowa musi zostać dopasowana do sposobu użytkowania budynku, gwarantując użytkownikom tym samym odpowiedni komfort widzenia. Jej montaż może zatem różnić się nieco, w zależności od rodzaju i specyfikacji budynku. Stąd tak ważne jest zatem, aby sporządzić prawidłowy projekt.

Firma INTEK-TECH zajmuje się wykonywaniem profesjonalnego projektu, montażem oraz serwisowaniem instalacji oświetleniowych w budynkach jednorodzinnych, mieszkaniach oraz firmach. Swoje usługi świadczy na terenie Pruszcza Gdańskiego i najbliższych okolic tego miasta.

Nowoczesne oświetlenie

W ramach oferty montujemy oświetlenie RGB, ewakuacyjne i awaryjne, a także wymieniamy oprawy oświetleniowe na nowoczesne źródła światła, np. LED. Montaż nowoczesnego oświetlenia typu LED pozwala na regulowanie natężenia oraz barwy światła. Co więcej, zużywa nawet do 90% mniej energii niż tradycyjne żarówki, co pozwala znacząco zaoszczędzić na rachunkach za prąd. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomagamy w wyborze odpowiednich elementów oświetlenia i doradzamy najlepsze rozwiązania, które sprawdzą się u konkretnego klienta. 

Zapraszamy do skorzystania  z oferty.