Budując lub też kompleksowo remontując dom, należy pamiętać, że nowa instalacja elektryczna obejmuje także część oświetleniową. Aby była ona bezpieczna oraz działała prawidłowo, warto zdecydować się na współpracę z polecaną firmą projektowo-montażową. Co istotne, instalacja oświetleniowa, która ma zostać dostosowana do sposobu użytkowania konkretnego budynku, musi składać się z szeregu funkcjonalnych elementów, gwarantujących użytkownikom bezpieczeństwo oraz odpowiedni komfort widzenia. Istotny jest dobór wysokojakościowych materiałów wykończeniowych oraz urządzeń, np. włączników, lamp, a także przygotowanie rzetelnego projektu, indywidualnego dla każdego budynku.

W ramach oferty nasza firma INTEK-TECH zajmuje się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem instalacji oświetleniowych zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach firmowych. Montujemy na terenie Nowego Dworu Gdańskiego oraz w najbliższych okolicach tego miasta.

montaż oświetlenia
instalacja oświetleniowa

Instalacja oświetleniowa LED

Warto wspomnieć, że oświetlenie typu LED zużywa nawet do 90% mniej energii niż tradycyjne żarówki, co pozwala znacząco zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Co więcej, diody LED cechuje dużo dłuższa żywotność niż zwykłych żarówek, można nimi również zdalnie sterować.

Prace powykonawcze

Do zadań naszej firmy należy również rzetelne sporządzenie dokumentacji powykonawczej, a także przeprowadzenie pomiarów natężenia oświetlenia w pełnym zakresie, między innymi ogólnego, stanowiska pracy oraz awaryjnego.

Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.