Prawidłowe oświetlenie w budynku ma kluczowe znaczenie dla efektywności realizacji poszczególnych zadań w ciągu dnia oraz codziennego funkcjonowania, zarówno jeśli chodzi o obiekty firmowe, jak i domy jednorodzinne. Źle dobrana barwa światła lub nierównomierne rozmieszczenie
lamp i innych urządzeń świetlnych może przyczynić się do pogorszenia wzroku, a także negatywnie wpłynąć na samopoczucie domowników bądź pracowników.

montaż oświetlenia
instalacja oświetleniowa

Profesjonalny montaż oświetlenia

Nasza firma Intek-Tech zajmuje się wykonywaniem projektów i montaży instalacji oświetleniowych LED zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Działamy na terenie Gdańska i najbliższych okolic tego miasta. Opracowujemy projekt wraz z wizualizacjami, co pozwala klientom zobaczyć efekt naszych przyszłych prac. Przygotowujemy plan rozkładu luminancji, dobieramy odpowiedni odcień barw światła do potrzeb naszych klientów, a także rozmieszczamy oprawy w strategicznych punktach wewnątrz budynku. Po akceptacji planu montażu wykonujemy instalacje oświetleniowe, które zasilają elektryczne źródła światła. W ramach oferty pomagamy dobrać również odpowiednie urządzenia oświetleniowe.

Konserwacja i wymiana sprzętu oświetleniowego

Zajmujemy się także serwisowaniem dotychczasowej instalacji oświetleniowej, a także wymieniamy stare, niesprawne przewody na nowsze. Każdorazowo doradzamy montaż nowoczesnych urządzeń energooszczędnych, co pozwala znacznie zredukować rachunki za prąd.

Nowoczesne instalacje oświetleniowe montujemy zgodnie z obowiązującymi normami. Po skończonych pracach przygotowujemy także dokumentację powykonawczą. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą, w celu umówienia terminu oględzin instalacji.