Instalacje elektryczne Starogard Gdański

Wykonujemy montaż instalacji elektrycznych w domach, biurach, firmach produkcyjnych, obiektach przemysłowych i wielu innych budynkach. Ponadto modernizujemy oraz serwisujemy istniejące już instalacje tak, aby zapewnić bezpieczeństwo osobom przebywającym w środku. Nasze prace przeprowadzamy na terenie Starogardu Gdańskiego i najbliższych okolic tego miasta. Dbamy o to, by usługi przeprowadzane były każdorazowo na wysokim poziomie. Dysponujemy nowoczesnym i atestowanym sprzętem technicznym.

Montaż instalacji elektrycznych

Zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych, ale także naprawą i diagnostyką usterek, które powstały w wyniku użytkowania starszych instalacji. Naszym klientom dajemy gwarancję wysokiej jakości. Zaprojektowane przez nas przyłącza podnoszą znacząco standard życia osób mieszkających lub przebywających w danym budynku. Co więcej, wykonanie przez naszą firmę rozbudowanego okablowania pozwala zaoszczędzić dodatkowych prac, które wiązałyby się z koniecznością dalszej rozbudowy instalacji.

Wysokojakościowe, atestowane materiały

 

Do montażu instalacji elektrycznych wykorzystujemy atestowane materiały budowlane, które mają odpowiednią homologację, uprawniającą je do wykorzystywania w Polsce. Przewody instalacji układane są przez naszych pracowników w przygotowanych bruzdach, w ten sposób oszczędzamy nieco materiału przy tynkowaniu. Zastosowanie tej metody pozwala także, między innymi na zapobiegnięciu przebarwieniom przy malowaniu ścian. Kable natomiast prowadzone są w tak zwanych rurach osłonowych po podłodze.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami!