Wykonywanie i montaż instalacji elektrycznych jest główną gałęzią działalności firmy Intek-Tech Technika Instalacji od samego początku jej powstania. Wykonujemy wszystkie typy instalacji elektrycznych w obiektach mieszkaniowych, biurach, obiektach użyteczności publicznej oraz zakładach przemysłowych. Oferowane usługi realizujemy na terenie Malborka i okolic – zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszą ofertą.

Nowa instalacja elektryczna w domu, biurze i obiekcie przemysłowym

Wykonujemy instalacje elektryczne w nowo powstałych obiektach budowlanych. W pierwszej kolejności przygotowujemy projekt instalacji elektrycznej. Przygotowując projekt, staramy się dostosować specyfikę planowanej instalacji elektrycznej do potrzeb i wymagań klienta. Proponujemy rozwiązania, które w przyszłości przełożą się na wygodę życia w danym obiekcie budowlanym i bezpieczeństwo jego mieszkańców. Kiedy schemat instalacji elektrycznej zostanie przygotowany, to kolejnym krokiem jest jej wykonanie. Montaż instalacji elektrycznej realizujemy w zgodzie z najwyższymi standardami i wyłącznie przy wykorzystaniu atestowanych materiałów.

Modernizacja instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych i przemysłowych

Częste zwarcia, przeciążenia i wyskakujące bezpieczniki – wszystko to może świadczyć wadliwości starej instalacji elektrycznej. Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku podnosi nie tylko komfort życia mieszkańców, ale również standard i wartość samego obiektu. Naprawa instalacji elektrycznej wpływa także na bezpieczeństwo mieszkańców budynku.

instalacja elektryczna