logo

Firma Intek-Tech Technika Instalacji istnieje na rynku od 2011 roku jednakże doświadczenie zawodowe właściciela oraz pracowników jest ponad 10-letnie.  Nasze instalacje są innowacyjne, dopasowane do potrzeb i wymagań użytkowników oraz przede wszystkim bezpieczne.

 

 

Jesteśmy zaopatrzeni w wysokiej klasy, profesjonalne elektronarzędzia takich marek jak Hilti, Makita, Bosh w celu zapewnienia najwyższej jakości, estetyki wykonania przy jednocześnie możliwie szybkiej realizacji danej usługi.

  

 

 Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z dużą dokładnością i precyzją, aby nasza praca zapewniła klientowi bezpieczeństwo i satysfakcję z solidnie wykonanej pracy. Każda wykonana przez nas instalacja zabezpieczona jest odpowiednią ilością wyłączników nadprądowych, różnicowoprądowych i ogranicznikami przepięć, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla użytkowników oraz odpowiednio zabezpiecza podpięty do instalacji sprzęt w domu czy w firmie.

Oferujemy kompleksowy zakres usług obsługi inwestycji począwszy od konsultacji na etapie koncepcji, montażu i uruchomieniu, skończywszy na szkoleniu i wykonaniu dokumentacji powykonawczej.

ZOBACZ, JAKIE USŁUGI MAMY W SWOJEJ
OFERCIE


Zobacz

Przy konstruowaniu oferty zwracamy uwagę na indywidualne wymagania klienta. Zawsze doradzamy najlepsze rozwiązania dla jego inwestycji. Dostosowujemy ofertę do szczegółowych zaleceń usługobiorcy, jednocześnie dopasowując koszt i zaawansowanie instalacji do możliwości inwestora.

 

Charakteryzuje nas świetna znajomość rynku materiałowego. Współpracujemy z producentami najwyższej klasy marek, takich jak: HAGER, BERKER, LEGRAND, EATON, WAGO i innych, stawiając na jakość w przystępnej cenie. Dzięki temu każdy z naszych klientów jest pewien, że instalacje w jego budynku wykonane są na najwyższym poziomie.

 

Na wykonane instalacje udzielamy
5-letniej gwarancji.
REALIZUJEMY
ZLECENIA
OD A DO Z

dlaczego my?

Polecają nas nie
bez powodu, po
prostu jesteśmy
najlepsi!

Prowadzimy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz obsługę awaryjną technicznych systemów zabezpieczeń pomagających bezpiecznie mieszkać i prowadzić biznes.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności serwisowej i instalacyjnej. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia na wykonywanie, konserwacje i pomiary instalacji elektrycznych.

ZDJĘCIA PRZYKŁADOWYCH REALIZACJI INTEK-TECH